Shenzhen Keray Biyoteknoloji Ltd

Çin'de bir lider ham anabolik steroid tedarikçisi.

Biz Hizmet Vermekteyiz

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Sustanon 250 Steroid: İlk Sust 250 Döngüsünüz İçin Düzgün Hazırlık Nasıl Yapılır?

iyi kalite Trenbolone Steroidler satış için
iyi kalite Trenbolone Steroidler satış için
Tried a bulking cycle with your powder. High purity, smooth to go. And nice gains ... Will continue PCT with you and try a different stack next time.

—— Nick_c_Barker

Like your service guy, very patient and professional. Answer all kinds of questions and even chitchat with you. Good!!

—— Morgan_Roberts

A friend introduce this to me. Have tried other suppliers, but this is the best. High quality n professional consultation you can get, plus the price

—— Mustafa tango

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Sustanon 250 Steroid: İlk Sust 250 Döngüsünüz İçin Düzgün Hazırlık Nasıl Yapılır?
Sustanon 250 Steroid: İlk Sust 250 Döngüsünüz İçin Düzgün Hazırlık Nasıl Yapılır?
Sustanon 250 çok güçlü ve aynı zamanda hem şişirme hem de kesme aşamalarında kullanabileceğiniz çok yönlü bir testosteron. Sustanon 250 steroidini, diğer östrojenlerin yanı sıra bazı östrojen inhibitörleri ile yapılan solo sikluslarda istiflerde, solo olarak kullanabilirsiniz. Ancak, daha önce Sust 250 kullanmamış olanlar, bir döngüden mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için Sustanon 250 steroid döngüsünü dikkatli bir şekilde planlamaya ihtiyaç duyarlar.

Bu makalede, esas olarak, ilk Sustanon döngüsünüz için doğru şekilde nasıl hazırlanacağını tartışacağız. Herhangi bir steroid döngüsünde olduğu gibi, uygun bir plan ve yöntem hakkında çok fazla düşünmeden doğruca dalmak anlamsızdır. Çünkü temelde amaç ettiğiniz şey, döngüsünüzden en fazla faydayı elde etmek ve aynı zamanda süreçte sağlığınızı hiçbir şekilde feda etmemenizi sağlamaktır.

Yani, burada bir Sustanon 250 steroid döngüsü başlamadan önce dikkate almak isteyebileceğiniz birkaç ipucu ve öneri.

Steroid ve takviyeleri ön tarafa alın: Bir döngü planladığınızda, döngüsünün tamamı boyunca gerekli olan steroid miktarını elde etmeniz kesinlikle önemlidir. Aynı şey, bir aromataz inhibitörü veya rutine dahil etmek istediğiniz herhangi bir ek gibi herhangi bir takviye için de geçerlidir. Tedarik orta döngüsü bitti ve sonra da gecikme de olabilir yeni toplu gelmesi için beklemek istemediğinizden beri ön plana çıkmak önemlidir. Bu olursa, döngü için planınız raydan çıkacaktır ve elbette, bunun hiçbir koşulda olmasını istemezsiniz, değil mi?

Bir döngüye başlamadan önce PCT'nizi (döngü sonrası kurtarma) planlayın: Farklı Sustanon döngüleri farklı kurtarma planlarını gerektirir. Bu nedenle, bir steroid döngüsüne başlamadan önce PCT'nizi düzgün bir şekilde planlamanız gerekir ve ayrıca, döngüye başlamadan önce gerekli PCT takviyeleri yeterli miktarda almanız gerekir.

Diyet ve Egzersiz Planı: Sust 250 çok güçlü bir steroid olmasına ve istediğiniz toplu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak olsa da, döngünün tamamı boyunca uygun bir diyetin yanı sıra egzersiz rutinini izlemeniz de önemlidir.

Bir 'test' döngüsü ile başlayın: Farklı sust 250 hapları döngüsü farklı dozları içerir (bireysel kullanıcılar tarafından yapılan değişiklikler için sunulan bazı marjlarla). Doğru dozaj ayrıca kullanıcının toleransına da bağlıdır. Bu nedenle, ilk Sustanon döngüsüne bir test döngüsü olarak bakmanızın, böylece dozunuzu titre ederek toleransınızı test edebilmeniz kuvvetle önerilmektedir.

Sustanon 250 - Sustanon 250 Satılık

Shenzhen Keray Biotech Co Ltd steroidler ham tozlar ve pre-mix enjektablların yasal ve saygın bir tedarikçisi konumundadır.

Sustanon 250, hem toz halinde hem de önceden enjekte edilebilir formda gelir. 10gramdan başlayarak toz formunun sipariş miktarı.

Sustanon 250'nin yağ formu, minimum sipariş miktarı 100 ml olan 250 mg / ml'dir. Siparişler, farklı sipariş gereksinimlerine göre 10 ml'lik şişelerde bölünebilir ve yeniden paketlenebilir.

Pub Zaman : 2018-09-12 10:23:30 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Keray Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Sylvia

Tel: 86-134-1871-0728

Faks: 86-139-2277-1070

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)