Shenzhen Keray Biyoteknoloji Ltd

Çin'de bir lider ham anabolik steroid tedarikçisi.

Biz Hizmet Vermekteyiz

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

99% Saflık beyaz ham Oral Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2

iyi kalite Trenbolone Steroidler satış için
iyi kalite Trenbolone Steroidler satış için
Tried a bulking cycle with your powder. High purity, smooth to go. And nice gains ... Will continue PCT with you and try a different stack next time.

—— Nick_c_Barker

Like your service guy, very patient and professional. Answer all kinds of questions and even chitchat with you. Good!!

—— Morgan_Roberts

A friend introduce this to me. Have tried other suppliers, but this is the best. High quality n professional consultation you can get, plus the price

—— Mustafa tango

Ben sohbet şimdi

99% Saflık beyaz ham Oral Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2

Çin 99% Saflık beyaz ham Oral Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2 Tedarikçi
99% Saflık beyaz ham Oral Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2 Tedarikçi 99% Saflık beyaz ham Oral Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2 Tedarikçi 99% Saflık beyaz ham Oral Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2 Tedarikçi

Büyük resim :  99% Saflık beyaz ham Oral Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: China
Marka adı: Keray
Sertifika: SGS,ISO9001
Model Number: 53-39-4

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10gram
Fiyat: Negotiable
Packaging Details: discreet and safe foil bag or tin
Delivery Time: 24 hours upon receipt of payment
Payment Terms: T/T, West Union, Moneygram, Bank Transfer
Supply Ability: 3000Kg/Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Eş anlamlı sözcükler: Dobl Görünüm: Beyaz toz
Steroid: Anavar / oksandrolon Kategori: Steroidler Kesme Ve şişkin

99% Saflık beyaz ham Oral Methandienone Kesme Döngüsü Steroidler Dianabol 200-787-2

Dianabol veya metandienon nedir?

Dianabol tüm zamanların en popüler ve en önemli anabolik steroidlerinden birini temsil eder. Soru sormadan, bu, herhangi bir şekilde piyasaya ve en popüler steroidlerden biri olan en popüler oral steroiddir. Neredeyse her zaman bir oral tablet olarak bulunurken, Dianabol enjekte edilebilir bir çözüm olarak bulunabilir, ancak tabletler birincil uygulama yolunu temsil eder. Bu steroid neden bu kadar önemli? Birçok yönden modern performans geliştirme çağını doğurdu. Bu amaç için kullanılan ilk anabolik steroid değildi, bu testosterona ait olurdu, ancak Dianabol, beklenenin ötesinde büyüyen yeni bir steroid kullanım dalgasının kapılarını açacaktı.

Dianabol, performans geliştirmenin tek amacı için geliştirilen tek anabolik steroidlerden birini temsil eder. Bileşik, bir seferde terapötik kullanımları listelemiştir, ancak bu steroidin hayata geçirilmesinin gerçek sebebi performanstır. 1940'lar ve 50'ler boyunca Sovyetler Birliği Olimpiyat oyunlarına hükmetmeye başladı ve sporcularının çoğu tarafından testosteron kullanımı dünyanın geri kalanını çok geride bıraktı. Bu sırada, ABD Olimpiyat takımı Dr. John Ziegler SSCB'nin steroid kullanımını öğrenecekti ve sporcularının eşleşmesini sağlamaya çabucak yardımcı olacaktı. 1958'de, Dr. Ziegler'in yardımıyla Ciba Pharmaceuticals, Dianabol ticari ismi altında Methandrostenolone'un ilk partilerini serbest bırakırdı. Bileşik, hızlı etkili, güçlü bir yöntemde testosteronun anabolik özelliklerinin daha az androjenisite ile muhafaza edilmesi için tasarlandı. Görünüşte steroidin gecede büyük bir başarı olduğunu ve birçok ABD sporcunun Sovyet rakiplerine göre ayrı bir avantaj sağladığını gördük.

Başlangıcından sonra, Dianabol hemen hemen hayal edilebilecek hemen hemen her rekabetçi spora hızla girerdi. Egzojen testosteron ile birlikte, bu dünyanın gördüğü gibi bir performans yaşını doğurur. Steroid aynı zamanda, bu güne kadar favori olarak kaldığı rekabetçi vücut geliştirmede bir elyaf haline gelecektir. Ancak, serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra ABD FDA, şirketi steroidin gerçek tıbbi faydalarını listelemeye zorlamak için Ciba'ya çok fazla baskı yapmaya başlayacaktı. FDA, menopoz sonrası kadınlarda ve aynı zamanda hipofiz yetersizliği olan cücelikte tedavi osteoporozu için kullanımını onaylayacaktır, ancak ikincisi 1980'lerin başlarında geri çekilmiştir. Yine FDA daha fazla bilgi için Ciba'ya baskı yapardı, ancak 1983'te Ciba'nın montaj baskısı altında Dianabol sekmesini durduracaktı. Birkaç yıl sonra FDA, tüm Methandrostenolone markalarını raftan çekecekti. O zamandan beri Dianabol yasal olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmemiştir, ancak hala tüm dünyada ağır şekilde üretilmektedir.

Uygulama:

Methandrostenolone testosteron türevi anabolik androjenik steroiddir. Resmi olarak, birincil erkek androjen testosteronun yapısal olarak değiştirilmiş bir şeklidir. Dianabol karbon bir ve iki pozisyonda eklenmiş bir çift bağ ile testosteron hormonudur. Bu hafif değişiklik hormonun androjenik doğasını azaltır. Ayrıca, hormonu C17-alfa alkillenmiş steroid olarak Dianabol resmen sınıflandırma, ağızdan sindirim hayatta kalmak için izin veren 17. karbon pozisyonunda bir ilave metil grubu taşır. Önemli bir not, enjekte edilebilir Dianabol da C17-alkillenmiş alkillenmiş. Son sonuç, testosterona kıyasla androjen reseptörüne çok daha düşük bir bağlanma afinitesi ile 40-60 androjenik bir derecelendirme ile bize bir anabolik steroid verir. Bununla birlikte, aynı zamanda, son derece güçlü bir anabolik steroid ile sonuçlanan, serum bağlayıcı protein için daha zayıf bir ilişkiyi paylaşacaktır. Herhangi bir şüphe varsa, bu güçlü bir anabolik doğa taşıyan son derece güçlü bir anabolik steroid.

Fonksiyonel olarak, Dianabol anlamak için daha kolay anabolik steroidlerden biridir. Bu steroid büyük ölçüde protein sentezi, azot tutma ve glikojenolizi artırarak anabolik fayda sağlayacaktır. Protein sentezi, hücrelerin proteinleri, kas yapı bloklarını oluşturma hızını temsil eder. Azot retansiyonu, tüm kas dokusu yaklaşık% 16 azottan oluştuğu için bu önemlidir. Elimizde tuttuğumuz azot, daha anabolik kalırız. Tersine, bir azot eksikliği katabolik veya kas israfı durumu ile sonuçlanır. Sonra glikojen ve glikoz arasındaki ilişkiyi ve dönüşümü ifade eden glikojenoliz ile kaldık. Gelişmiş glikojenoliz sayesinde toplam karbonhidrat tüketimimizi daha iyi kullanabiliyoruz. Birçok açıdan bu özellikler oldukça basitken, Dianabol'ü oldukça güçlü bir anabolik steroid yapmak için yeterince güçlüdür.

Dianabol'un bir başka önemli özelliği ve belki de en önemlisi diğer anabolik steroidlerle paylaştığı ilişkidir. Dbol, sıkça çağrıldığı gibi, temel steroid olarak etiketlediğimiz şey değildir. Bu bir anabolik steroid değil, çevremizde bir döngü oluşturuyoruz, ancak iyi planlanmış bir yığına ekliyoruz. Dianabol diğer anabolik steroidler ile birleştiğinde inanılmaz sinerji yaratma yeteneğine sahiptir. Örneğin, günde 100mg Trenbolone, Masteron veya Equipoise ile takviye yapabilirsiniz (dozlar ve steroidler basit bir örnek olarak değil, gerçek öneriler olarak kullanılır) ve sonuçlar günde 50mg Trenbolone, Masteron veya Equipoise boyunca alınacaktır. günde günde 50 mg Dianabol çok daha dramatik olurdu. Dianabol olan veya olmayan toplam militan anabolik steroidlerin aynı miktarına sahip olacaksınız, ancak eklenmiş Dianabol daha fazla geliştirme sağlayacaktır.

Şartname:

Ürün adı: metandienone kesme döngüsü steroidler dianabol
Diğer Adı: Dianabol, D-Bol, Methandrostenolone, Androsta-1,4-dien-3-on, 17-hidroksi-17-metil-, (17b) -; Androsta-l, 4-dien-3-on, 17b-hidroksi-17-metil- (8CI), 1,2-Dehidro-17-metiltestosteron, 1-Dehidro-17a-metiltestosteron, 17-Metilrostat-1,4- dien-17b-l-ol-3-on; 17a-metil-1-dehidrotestosteron;
Cas No: 72-63-9
EINECS No: 200-787-2
Moleküler Formül: C20H28O2
Moleküler Ağırlık: 300.43512
Test:% 98
Çözünürlük: Suda pratik olarak çözünmez.
Görünüm: beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz
Depolama Sıcaklığı: 2-8 ° C

Metandienon Kullanımı: Kronik zayıflama hastalığı, pediatrik displazi, osteoporoz, hiperlipidemi vb.

Dianabol COA

Ürün adı Metandienon kesme döngüsü steroidler satın dianabol sadece döngüsü en iyi kesme steroid 200-787-2
Görünüm Beyaz kristal toz
Kimlik IR, UV Pozitif
Çözünürlük Suda pratik olarak çözünmez, çözünür uygundur
Kloroform & glasiye asetik asit içinde% 96 etanol, eterde az çözünür.
Test (kuru bazda) 97.0 ~ 103.0% 98,30%
Kurutma kaybı % 0.5 maksimum % 0.22
Kontak Üzerinde Kalıntı % 0.2 maksimum % 0.03
Özel rotasyon + 7 ° C + 11 ° (% 96 etanol solüsyonunda% 1 w / v çözelti) + 9.3 °
Erime noktası 163 ~ 167 ° C 164.5 ~ 165.5 ° C
İlgili Maddeler Metiltestosteron:% 0,5 maks. <% 0.5
Belirtilmemiş herhangi bir diğer:% 0,5 <% 0.5
Artık Solventler Etil Asetat: 5000PPm maks 210PPm
Ağır metaller ≤20PPM uymak

% 99 Saflık Oral Methandienone Kesim Çevrimi Steroidleri Dianabol 200-787-2

Neden kimse Dianabol (methandrostenolone) sadece döngüsü?

Bir vücut geliştiricisi enjeksiyon yapmak zorunda kalmadan kütle (toplu halde) elde etmek istiyorsa, doğru bir şekilde yürütüldüğünde bir dbol döngüsü sadece çok etkili ve faydalı olabilir. Kullanıcılar 7-15 lb'lik kazanımlar rapor ediyor. dbol döngüleri ile sadece 4-6 hafta içinde. Yine de, iyi bir miktar su tutma olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Bir dbol sadece döngüsünün faydaları nelerdir?

  • Hiçbir enjeksiyon gerekli
  • Kısa 6 hafta döngüsü
  • Kazançlar hızlı ve fark edilir
  • Gücü çatıdan geçer
  • N2Guard gibi uygun döngü yardımcıları ile, yan etkiler ağır değildir
  • Kısa patlama döngüleri için harika
  • Büyük ve kalın hızlı olursun

Ortalama 6 haftalık dianabol (Dbol) steroid döngüsü nasıl görünüyor?

Hafta Dianabol Cardarine
GW-501516
Aromasin N2Guard
1 30mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapak / gün
2 40mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapak / gün
3 40mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapak / gün
4 40mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapak / gün
5 40mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapak / gün
6 40mgs / gün 20mgs / gün 12.5mgs / gün 7 kapak / gün

Bu bileşikler döngü sırasında neden kullanılır?

Dianabol - bu hacim döngüsünün tabanı, kitle ve toplu hale getirmenize yardımcı olur.

Cardarine (GW-50) - dbol döngüsü sırasında sizi zayıf ve sert tutmak için kardiyounuzu arttırmak ve yağ kazanımlarını azaltmak için kullanılır.

Aromasin - güçlü bir aromataz inhibitörü olarak, dbolun östrojenik yan etkileriyle mücadele etmek için kullanılır.

N2Guard - vücudunuzu yan etkilerden korumak için bir döngü yardımcısı; Karaciğerinizi, böbreklerinizi ve diğer tüm organlarınızı korur.

Dianabol Döngüsü


Herhangi bir deneyimli performans arttırıcı sorun ve çoğu size iyi bir Dianabol döngüsü yenmek zor olduğunu söyleyecektir. Bugüne kadar yaratılan ilk anabolik steroidlerden biri ve performans geliştirme amacıyla yaratılan az sayıdakilerden biri, yarım yüzyılı aşkın bir süredir tüm sporcuların sporcuları rutinlerine bir Dianabol döngüsü uyguladı. Bu steroidlerin popülerliği çoğu zaman rekabetçi vücut geliştirme ve güç kaldırma saflarında yer alır; Her şeyden önce, ilk defa yaratılan ve vücut geliştirme için Golden Age aracılığıyla tümüyle popüler olan Olimpiyat atletleri içindi. Kitle üzerinde toplanması ve kuvvetin arttırılması için mutlak en iyi anabolik steroidlerden biri olan Methandrostenolone hormonu sadece bu özelliklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda hızlı bir oranda sağlar. Bu küçük oral steroid ne kadar iyi, ne kadar güçlü? Popüler steroid Anadrol aşina olabilir ve birçok çevrede bu büyüklük ve güç için premier oral steroid olarak kabul edilir. Anadrol kaliteli bir steroid iken, miligram için miligram olarak Dianabol gücü ve gücü açısından sudan dışarı üfler; miligram bazında çok daha güçlüdür. Peki içinde tuttuğumuz faydaları en üst düzeye çıkarmak için nasıl kullanıyoruz? Dianabol döngüsünü nasıl planlayacağımıza bakalım.

Sezon Dışı Dianabol Döngüsü:

Soru sorulmadan, Methandrostenolone hormonu ile takviye edenlerin çoğu, sezon dışı modundayken bunu yapacaklardır; basitçe, daha büyük büyümeye ve daha güçlü olmaya çalışıyorlar. İlk ve en önemlisi, evet, bu steroid tek başına kullanılabilir ve hayır, olmamalı. Dbol, yaygın olarak bilindiği gibi doğal testosteron üretimini bastırır ve ekzojen testosteron uygulanması tavsiye edilir. Sezon dışı Dianabol döngüsü için genellikle iki seçeneğimiz vardır ve bazen daha sert elit çevrelerde her ikisinin bir kombinasyonu kullanılır; iki seçenek tekme başlangıç ​​ve yayla busting içerir.

Kick Starting: Kick başlangıç, Dbol kullanımının en yaygın noktasıdır ve basit bir şekilde toplam yığılmış döngünün başlangıcına işaret eder. Gerçekte, “astarlama” çoğu zaman kullanılan terimdir, çünkü burada gerçekten çok kullanılır çünkü kazanımları çabucak görmeye isteklidir. Bu amaç için bir Dianabol döngüsü genellikle yaklaşık 6 hafta sürecek ve genellikle en az 4 hafta olacak ve 8 hafta maksimum olmak. Methandrostenolone kullanımı tamamlandıktan sonra, total döngü, Dianabol mevcut olmadan devam edecektir, ancak bu kez daha temel steroidler, ilerlemenin devam etmesini sağlayan sporcu sistemine iyi bir şekilde girmektedir.

Yayla Busting: Yayla busting bir kişinin aniden durduğu anabolik steroid döngüsü sırasında bir noktaya işaret eder, kazançlar artık gelmez ve bu çok sinir bozucu olabilir. Bu, bir döngü sırasında herhangi bir zamanda meydana gelebilir, ancak genellikle vücut adapte olmaya başladığında ve bir değişikliğe ihtiyaç duyulduğunda, 8-10 haftalık işaretin çoğunda ortaya çıkar. Bu bir Dianabol döngüsü gerçekten yararlı olabilir; Bir döngünün başlangıcında faydalı olsa da, belki de burada daha da verimlidir. Yeni bir hormon ortaya çıktığında ve o kadar güçlü ve hızlı hareket ettiğinden plato bozulur ve progresyon tekrar başlar. Bu doğanın tipik bir Dianabol döngüsü nadiren 6 hafta geçecek ve genellikle sadece 4 haftadır.

Başlamak ve bu steroid bir plato buster olarak kullanacak bazı kim vardır ama bu genellikle tavsiye bir şey değil. Kesinlikle, ancak bir Dianabol döngüsü karaciğer için oldukça zehirli olabilir ve optimal karaciğer sağlığını korumak için kısa ve kısa tutulmalıdır kullanılması tavsiye edilir.

Dianabol kesme döngüsü:


Birçok mesaj panosuna hitap eden ve efsaneden başka bir şey olmayan yaygın bir efsanedir; efsane devletler Dianabol size şişmanlatır. Bu doğrudur, Methandrostenolone hormonu aromatize eder ve bu etki ile çok fazla su tutulmasına neden olabilir ve çoğu zaman kabarma nadiren kendilerini biraz su ile ilgilendirir. İnceleyelim; su tutma veya şişmanlık yağ değil, su tutma düz ve basit. Ayrıca, bir Dianabol döngüsü uygularken kötü bir şekilde şişiren birçok kişi, yeni bulunan bloatı otomatik olarak, büyük bir suçludan ziyade, özellikle karbonhidratlarla ilgili olarak daha fazla zaman zaman, Dbol üzerinde suçluyor. Son olarak, eğer su tutulması gerçekten sizin için kötü bir durumsa ve diğerlerinden daha belirgin hale geleceksek, iyi bir aromataz inhibitörü endişeyi ortadan kaldıracaktır. Kısacası eğer doğru bir şekilde yiyorsanız, yüzünüzü şişman bir inek gibi doldurmamak ve sorumlu bir şekilde desteklemiyorsanız, kitlesel su tutulması bir sorun olmayacaktır ve bu durumun meydana gelmesi kesinlikle vücut yağları değildir; ama kesme sırasında kullanılabilir mi?

Sorgulama olmadan, bu steroidler birincil doğanın boyutu ve gücü artan ama birçok steroid gibi diğer amaçlara uygun ikincil amaçlar sunabilir. Birey diyeti iyi bir Dianabol döngüsü kalori açığı olduğu zaman yaygın olarak düştüğü gibi güç düzeylerini korumaya yardımcı olabilir; Dahası, çoğu anabolik hormon gibi Dbol yağsız dokuyu koruyacaktır. Rekabetçi vücut geliştirmeci için bu steroid kesinlikle bir diyet sırasında kullanılabilir ancak yüksek aromataz faktörü nedeniyle kuyruk ucunda bunu tavsiye etmem. Bu doğrudur, Methandrostenolone hormon belki de diyet amaçları için en iyi anabolik steroid değil, ama ne varsa bu size daha fazla iş bitti ve sizin için iyi bir haber olacak eğer bu steroid genellikle ucuz ve yaygın olarak kullanılabilir.


Avantajı:
Biz sadece en yüksek saflık ve kalite ile ham steroid tozları tedarik, Testosteron steroidler, Testosteron Enanthate, Testosteron Propiyonat, trenbolone steroidler, Trenbolone Asetat, tren enantat, kas bina steroidler, Oxandrolone, Methandienone, Oxymetholone, Stanozolol, Nandrolone Decanoate dahil olmak üzere ana ham tozlar, Boldenone Undesilenate, Dromostanolone Propionate, Methenolone Enanthate ve benzeri.
En kaliteli, rekabetçi fiyat, hızlı ve güvenli teslimat, en iyi satış öncesi ve satış sonrası hizmet her zaman müşterilerimize verdiğimiz sözdür.
1. bir anakara Çin'de bir yasal ve aşındırıcı Üretici ham steroid tozu.
2. Tüm dünyada çok sayıda sadık müşteri.
3. En uygun fiyat ile en kaliteli ürünler.
4. Ücretsiz nakliye ve hediyeler mevcuttur.
5. Esnek ve Önlenemez ödeme koşulları.
6. Özel müşteri hizmetleri ve satış sonrası servis 7/24 çevrimiçi yardım.

Satılık TOP Kalite Ham Steroid Toz:

Testosteron enantat
Testosteron cypionate
Testosteron propionat
Oxymetholone (Anadrol)
Oxandrolone (Anavar)
Dianabol (metandienol)
Nandrolone Decanoate
Trenbolon Asetat
Trenbolone Enantat
Boldenone Undesilenat
Clomifene sitrat
Tamoksifen
Tamoksifen Sitrat
anastrozol

İletişim bilgileri
Shenzhen Keray Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: Sylvia Yang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)